wtorek, 17 września 2013

In a dream I was a werewolf

Mały projekt muralu, co Wy na to?


In a dream I was a werewolf
My soul was filled with crystal light

26 komentarzy:

 1. My soul was filled with crystal light

  OdpowiedzUsuń
 2. Zajefajnie stylowe :D A utwór ma fajną lekko psychodeliczną nutę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W sumie to mi się nie podoba, mógłby być lepszy. Powinnaś popracować jeszcze nad i rękami, wyglądają jak kikuty a pewnie powinny wyglądać jakby dziewczyna je schowała. Poza tym wszystko ok.

  OdpowiedzUsuń
 4. W twoich pracach wszystko ma wyraźny, czarny kontur, może spróbuj kiedyś innej techniki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam spróbuj i pokaż :> a Justyna ma swój styl - się nie podoba, to nie patrzy :P

   Usuń
  2. Wiesz co Revv, w grafikach tak, jak maluje normalnie to nie ma ale..hm, faktycznie, sproboje jak bede miala czas, moze wyjsc ciekawie ;)

   Usuń
  3. Anonimie, jakbyś odrobinę myślał, to i mojego portfolio byś się dokopał. ; ) Dlaczego na tym blogu zawsze ktoś ma takie ogromne pretensje o zwykłą, kulturalną uwagę? Nie rozumiem tendencji.

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. jak ci się nie podoba to się nie udzielaj sama pewnie nie potrafisz namalować serca ... I sama wyglądasz jak ten kikut

   Usuń
  2. Czy gdzieś ten ktoś wyżej napisał, że nie podoba mu się kreska, styl, rysunek czy jedynie, że nie rozumie komiksu, którego w sumie ja też nie rozumiem?

   Usuń
  3. Czy gdzieś ten ktoś wyżej napisał, że nie podoba mu się kreska, styl, rysunek czy jedynie, że nie rozumie komiksu, którego w sumie ja też nie rozumiem?

   Usuń
 6. Genialnie wygląda ten mózg ze skrzydłami *-*

  OdpowiedzUsuń
 7. hej, zaprojektowałabyś mi tatuaż? dużo milionów dolarów byś chciała za taki projekt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Milion milionow! Zapraszam do napisania na meila :( justyna.szklarska@gazeta.pl) Co to by mialo byc, wtedy wycenie ;)

   Usuń
 8. Plecy są za krzywe, a poza tym ukryłaś dłonie i stopy, czyli części ciała, które najtrudniej narysować - trochę to takie lamerskie pójście na łatwiznę. Poza tym ok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stopy są trudne do narysowania? Serio?

   Usuń
  2. Byle jak nie, ale żeby były poprawne anatomicznie - tak. Spytaj się każdego kto rysuje nawet amatorsko, albo sam/-a spróbuj. Ciekawe czy wyjdą ok :D

   Usuń
 9. Widziałam już wcześniej na tumblrrze. Ładna grafika. Ogólnie podoba mi się twój styl rysowania. Mam tylko drobrą uwagę: ręce są niedopracowane. Muszę się zgodzić z poprzednikami-wyglądają trochę jak kikuty. Proponuję żebyś spróbowała narysować je w trochę innej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ogólnie fajne, ładne wykonanie, ale ten latający mózg rozwalił mój mózg (*_*)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ogólnie fajne, ładne wykonanie, ale ten latający mózg rozwalił mój mózg (*_*)

  OdpowiedzUsuń
 12. Podoba mi się pomysł. Ale ręce rzeczywiście wyglądają jak kikuty. Zawsze staraj się na chwilę odłożyć rysunek i wracając do niego przyjrzeć się czy wszystko ok- można wyłapać dużo błędów ^^ A jeśli chodzi o stopy to ja sama z nimi toczę wojnę, więc rozumiem czemu je schowałaś. I Revv ma dobry pomysł, żeby spróbować trochę inaczej. Aż jestem ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapytaj chłopaków z Etam Crew czy im się podoba: http://www.etamcru.com/etam/the-journey

  OdpowiedzUsuń