wtorek, 17 czerwca 2014

Lepiej?Boże...mam nadzieję, że lepiej bo tylko to mi zostało!Chciałam zauważyć w związku z pewnymi spekulacjami na ten temat: NIE, nie zaszłam w ciąże, NIE nie mam dziecka, NIE, nie usunęłam  ciąży etc. wszystkie komiksy w związku z antykoncepcja ( mimo, że ten akurat nie, to jest na stronie wpadka.pl ) mają tylko na celu promowanie akcji  :)

5 komentarzy:

 1. Po pierwsze, to po rysunkach patrząc zapewne faktycznie w sukience wyglądasz lepiej - ale w szortach też na tyle spoko, że lepiej nie musisz.

  Po drugie, masz jakieś rady dla dziewczyn i par, które trafiają na lekarzy, co to im sumienie nie pozwala zapisać tabletki po, ani nawet powiedzieć, kto zapisze?

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam dzisiaj tak samo! Jednak wracam do swoich ukochanych szortów, bo przy takim wietrze jaki był dzisiaj ciężko czuć się w sukience normalnie :D

  amcia-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeglądam Twoje komiksy prawie od początku istnienia bloga, bo sama też takie robię. No więc zauważyłam, że kolor twoich włosów na rysunkach zmienił się kilka razy. Może to trochę płytkie pytanie, ale w którym było ci najlepiej? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaden, najbardziej zawsze podoba mi sie aktualny kolor, dopóki mi sie nie zmieni i sie nie przefarbuje;) Aktualnie czarne

   Usuń