czwartek, 21 stycznia 2016

Coś wam powiem.

A tak serio to chyba czas na kolejną interwencje w internetach bo za dużo tego. W sensie... zauważyłam że większość ludzi która to dodaje "Bądź jak Bob, bądź jak Patrycja etc." znajduje jeden czy dwa do którego pasuje i udostępnia to, "Tak, jestem lepszy od was wszystkich bo np. nie przeklinasz po rosyjsku jak grasz w CS-a albo nie dodajesz  co chwila zdjęcia obiadu to super, naprawdę super, ale znalazł by się jeden czy dwa przykłady czegoś co robisz, może za dużo zdjęć na fejsie albo właśnie wyrwałaś(łeś?) brew do ostatniego włoska i narysowałaś ją na nowo. I co z tego. Trudno. Jesteś sobą.

5 komentarzy:

 1. Zgadzam się z Tobą :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Za dużo tego ostatnio w internecie, oj za dużo.

  OdpowiedzUsuń
 3. O, jednak nie tylko ja się temu zjawisku sprzeciwiam ^^ Dużo się ostatnio natworzyło tych wszystkich obrazków z podpisami "bądź jak... " jakby ludzie nie dostrzegali tej prostej zasady wbijanej do głów i wałkowanej przez wieki, że najlepiej jest być po prostu sobą.
  Dzięki za zauważenie problemu, Zrujnowana! <3
  (Szkoda tylko, że wcześniej nie spostrzegłam tego wpisu :( Podobny post jest od dziś na moim blogu a naprawdę nie kopiowałam. Ciekawe czy ktoś mi teraz uwierzy :'( )

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację :D zapraszam do siebie http://mycreativewor.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 5. At last, Maxatin
  treats a large portion of the issues identified with low testosterone levels. For instance, it can help clients blaze resolute fat quicker and give them the vitality and quality they have to succeed when practicing or working out.

  What is in Maxatin?

  As of now said, Maxatin is an all-regular, home grown supplement that attempts to support free testosterone levels in a man's body without bringing about any undesirable symptoms. What makes Maxatin so compelling is that it is produced using clinically demonstrated
  fixings that work to help the body's common capacity to create testosterone.  http://www.fitnessbites.org/maxatin-br/

  OdpowiedzUsuń