niedziela, 3 maja 2015

Mamy filmik

Hej, po kilku dziesiątkach prób nagrania, wyprawie po nowy mikrofon i w końcu złożenia z tego jako takiego filmiku, przedstawiam Wam najświeższy materiał ;) 

 7 komentarzy:

 1. Strasznie cicho audio w tym materiale, musiałem ustawić głośność na 150%, żeby Cię zrozumieć... :x

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz niesamowity talent. Bardzo ładnie Ci w tych włosach. Dzięki Tobie odkryłam CocoRosie - DZIĘKUJĘ!! :) Gdybyś miała mieć supermoc, jaką byś wybrała?

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie podejrzeć jak tworzysz swoje rysunki. Bardzo lubię Twoją "kreskę", mimo że np. na Deer Dream grafiki są nieco niepokojące. Fakt, mikrofon był bardzo cichy, ale tembr głosu w pełni to rekompensuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakiego używasz tableta graficznego ? I jaki polecasz dla osób początkujących ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja używam najprostrzego chyba jaki jest, stary model Wacoma Bamboo i taki też polecam, nie musi być drogi ani wyszukany chodz bardzo polecam wszystkie produkty Wacoma Bambo :)

   Usuń
 5. Fajny wgląd w warsztat:) Muza też się podobała, pasuje do całości.

  OdpowiedzUsuń
 6. O rany, jesteś niesamowita. Śledzę Twoje prace od jakiegoś roku, a może nawet dłużej, ale dopiero teraz się wypowiadam, bo jakiś czas temu wkroczyłam do blogosfery ;) Cieszę się, że stworzyłaś taki 'tutorial' , masz niesamowity talent, a prace na portofolio to już w ogóle totalne mistrzostwo. Trzymam kciuki za Twoją wenę, oby pojawiała się jak najczęściej :)

  OdpowiedzUsuń