poniedziałek, 26 stycznia 2015

Czemu?Taki rysunek, pokrótce jak się czuję. Tak to jest jak się robi "małą przerwę" i odwleka się to i odwleka, i nawet nie wiedzie jak to zaczyna działać na psychikę, zaczynasz bać się wchodzić na własnego bloga, sprawdzać pocztę, bo znowu ktoś coś od Ciebie chcę, a Ty chcesz tylko żeby zostawili Cię w spokoju. I czujesz się koszmarnie, jak tchórz,bo tak naprawde to boisz sie siebie i rzeczywistości a to tylko zwykłe rysunki....
Tak czy siak, dzisiaj coś tam we mnie pękło, i chyba nie na tyle by być gotowym w 100% , na tyle tylko by mieć dość, ale nigdy na nic się tak na prawdę nie jest gotowym. Tak myślę. 

Więc proszę Was o wyrozumiałość, to naprawdę nie jest tak łatwe jak wygląda, narysować coś i wrzucić. Ten stres spowodowany tym doprowadził do tego, że uciekłam, więc teraz na nowo postaram się stawiać pierwsze kroczki, możliwe że wszystko się zmieni, koncepcja, kreska, humor. Każdy się zmienia, więc i rysowanie też, ale myślę, że możemy spróbować na nowo?

Tak jeszcze, żeby nie było, że byłam zupełnie bezproduktywna przez ten czas, rodziła się taka jedna sarenka, oto Koszulki Deer Dream ze strony Justyna Szklarska- Deer Dream 


Więc wiecie... zapraszam.

11 komentarzy:

 1. Nie przejmuj się tak nami. Jak potrzebujesz odpocząć to odpocznij. Postaramy się już nie być tacy upierdliwi. Więc rób co chcesz my to zrozumiemy. Buzi buzi :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, każdy potrzebuje chwili wytchnienia by odpocząć, zebrać siły i zakosztować łyka nowych inspiracji :) Dobrze Cię rozumiem :) A więc spokojnie wracaj małymi kroczkami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rozumiemy, że potrzebowałaś przerwy, ale mogłaś o tym jakoś poinformować swoich fanów. Ciągle czekaliśmy na nowe posty. Wystarczyło napisać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ważne, że się odezwałaś ;>

  OdpowiedzUsuń
 5. Żyjesz!! Każdy artysta potrzebuje odpoczynku. Lepiej odpocząć i wrócić mocniejszym, niż odpuścić. Trzyma kciuki i czekam na wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sorki jeżeli tak na cb działamy ale pomprostu przez bardzo długi czas nic nie wstawiałaś więc zaczęliśmy się martwić i tracić codziennie czas na sprawdzanie czy jest coś nowego... Mogłaś napisać zrobić maly rysunek czy coś , że robisz przerwę to byśmy cię już tak nie męczyli wiedząc , że narazie nic nie wstawiasz ;))
  Ale dobrze , że już jesteś , tęskniliśmy ! Życzę powrotu do dobrego samopoczucia ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie, że żyjesz! Każdy potrzebuje odpoczynku. Przepraszam, jeśli tak na Ciebie działamy, ale tęskniliśmy!

  OdpowiedzUsuń
 8. też miałem taki czas, tylko że u mnie to trwało kilka lat. wcześniej malarstwo, rysunek codziennie, a póżniej cisza, zostawcie mnie... choć kreatywność nie odeszła, nie przestała. teraz wraca chęć bardziej, czyściej

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetnie Ci idzie tak dalej kochamy Cię!!! Miłego powrotu do zdrowia!!!:-):-):-)

  OdpowiedzUsuń