piątek, 10 października 2014

Hej Deer my Dear

Witam, witam.
Więc tak. Nie jestem dobra w zaczynaniu zdania, potem już jakoś leci i tym sposobem ominęłam to. Wiec prezentuje mój nowy pomysł na projekt, Deer dream.
Pokrótce będzie to polegało na rysunkach w tym stylu, niektóre będą w formie krótkich historyjek, przemyśleń lub po prostu, tak o. Myśl, że może jeszcze raz wrzucę tu obrazki z nowego projektu, ale tak będzie poświęcony na to inny blog, a tu zajmiemy się tylko Zrujnowaną.

Co wy na to?9 komentarzy:

 1. Jestem jak najbardziej za.
  (pierwsza)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie się pomysł podoba.
  Tylko, dlaczego takie wyraziste serce? Łatwiejsze do odstrzału?

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja na to, że nowa seria chętnie, ale super by było odkrywać ją właśnie na tej stronie. Z mojego doświadczenia w obserwacji blogów takich jak ten, im bardziej artysta się rozdrabnia na szereg stron, wyszczególnia coraz więcej projektów, tym mniej serca i zaangażowania w nie wkłada, bo to się jakoś rozmywa. I część, zamiast się rozpocząć, umiera przed narodzinami. A jak taki artysta wrzuca wszystko na jedną stronę, to może i jest burdel, ale ten burdel cały czas kipi życiem. Wystarczy sobie porównać do wielu strumieni łączących się w rzekę <-> płynących osobno. Które prędzej wyschną?
  Plus wrzucając tutaj widownię masz już gotową, a nie wszyscy stąd przeniosą się tam, jeżeli je stworzysz. Ale to już takie trochę materialne myślenie.
  A że w zasadzie wszystko, co stworzysz, co najmniej lubię, a częściej uwielbiam, to każdy Twój nowy projekt przyjmę z radością :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie naprawdę genialny pomysł ... Gdyby była koszulka z motywem drugiego obrazka, na pewno bym ją kupił :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mnie sie to mocno kojarzy z chiara bautista... https://www.tumblr.com/tagged/chiara-bautista

  OdpowiedzUsuń